preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

Besplatan Office s 1 TB prostora za pohranu svim učenicima, učiteljima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola!

Safety Net

Aplikacija ima kviz, igre, natjecateljsko bodovanje, materijale o internetu i društvenim mrežama, sigurnost, zaštita, korisni linkovi... sadržaji za roditelje i učenike! Podržano od Carneta.

 

Vremenik natjecanja i smotri u šk.god. 2017./2018.
Informatika - računalstvo (Infokup 2018.)

školska razina: 18. siječnja 2018. (četvrtak)

županijska razina: 9. veljače 2018.  (petak)

državna razina: 13. – 16. ožujka 2018. (utorak – petak)


Na županijsko natjecanje su pozvana 2 učenika: Dina Vojković (1.g) i Vlado Tomaša (1.ku). Mentor: Zlatko Krečak.

Engleski jezik

školska razina: 24. siječnja 2018. (srijeda)

županijska razina: 20. veljače 2018. (utorak)

državna razina: 11. – 13. travnja 2018. (srijeda – petak)


Na županijsko natjecanje su pozvana 2 učenika: Matija Vodopija (4.g) i Marija Vitaljić (4.g). Mentorica: Vedrana Rokov Fras.

Matematika

školska razina: 25. siječnja 2018. (četvrtak)

županijska razina: 28. veljače 2018. (srijeda)

državna razina: 12. – 14. travnja 2018. (četvrtak-subota)


Na županijsko natjecanje su pozvani sljedeći učenici: Vlado Tomaša (1.ku). Mentor: Zlatko Krečak.

Bepo Ivčević (3.g), Luka Milosavljević (4.g), Jure Atlija (4.g), Dario Sablić (4.g), Antonio Marunica (4.g) i Antonio Ivčević (4.g). Mentorica: Luisa Radišić. 

GEOGRAFIJA

školska razina:  1. veljače 2018. (četvrtak)

županijska razina: 1. ožujka 2018. (četvrtak)

državna razina: 23.-25. travnja 2018. (ponedjeljak-srijeda)


Na županijsko natjecanje su pozvani sljedeći učenici: Lucian Vetma (3.g). Mentor: Siniša Vodopija. 

Hrvatski jezik

školska razina:  5. veljače 2018. (ponedjeljak)

županijska razina: 5. ožujka 2018. (ponedjeljak)

državna razina: 7. – 9. svibnja 2018. (ponedjeljak-srijeda)


Na županijsko natjecanje su pozvani sljedeći učenici: Mia Vojković (3.g), Bepo Ivčević (3.g), Marija Vitaljić (4.g), Antonio Marunica (4.g) i Željka Bulajić (4.g). Mentorica: Ivana Koceić. 

Biologija

školska razina: 8. veljače. 2018. (četvrtak)

županijska razina:12. ožujka 2018. (ponedjeljak) 

državna razina: 25. – 28. travnja 2018. (srijeda – subota) 


Na županijsko natjecanje su pozvani sljedeći učenici: Bepo Ivčević (3.g) i Matija Vodopija (4.g) te učenice  Mia Vojković (3g) sa znanastvenim radom na temu: Utjecaj mikroplastike na hridinskog ježinca Paracentrotus lividus (Lamarc 1861) u obalnim zajednicama otoka Visa i Dina Vojković sa znanstvenim radom na temu: Utjecaj motoričkih i perceptivnih sposobnosti na brzinu slaganja puzzli. Mentorica: Josipa Poduje.

Povijest

školska razina: 6. veljače 2018. (utorak)

županijska razina: 7. ožujka. 2017. (srijeda) 

državna razina: 25. – 27.travnja 2018. (srijeda – petak)


Na županijsko natjecanje su pozvani učenici Mia Vojković (3.g) i Lucian Vetman (3.g). Mentor: Ante Roje.

Kemija

školska razina: 7. veljače 2018. (srijeda)

županijska razina: 8. ožujka 2018.(četvrtak)

državna razina: 22. – 25. travnja 2018. (nedjelja-srijeda)


Na županijsko natjecanje su pozvani sljedeći učenici: Bepo Ivčević (3.g) i Matija Vodopija (4.g). Mentorica: Alma Vodopija.   

Turizam i ugostiteljstvo
Natjecanje mladih Hrvatskoga Crvenog križa

školska razina:  10. ožujka 2018. (subota)

županijska razina: 14. travnja 2018. (subota)

državna razina: 10. – 13. svibnja 2018. (četvrtak – nedjelja)


 

Klokan bez granica

vremenik natjecanja: 22. ožujka 2018. u 12:30

Opisujemo sustave

prijave sa sažetkom rada do: 9. veljače 2018. (petak)

predaja završenih radova do: 9. ožujka 2018. (petak)

državno natjecanje: 13. travnja 2018. (petak)

Sportske discipline: nogomet, košarka, badminton

NOGOMET


 

 

KOŠARKA


 

 

 

BADMINTON


 

E-škole


Tražilica



E-dnevnik


OBRASCI

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


RASPORED ZVONA

jutarnja smjena

1. 08,00 – 08,45

2. 08,50 – 09,35

3. 09,40 – 10,25

veliki odmor 10,25 – 10,45

4. 10,45 – 11,30

5. 11,35 – 12,20

6. 12,25 – 13,10

7. 13,10 – 13,55

 

popodnevna smjena

1. 14,00 – 14,45

2. 14,50 – 15,35

3. 15,40 – 16,25

veliki odmor: 16,25 – 16,45

4. 16,45 – 17,30

5. 17,35 – 18,20

6. 18,25 – 19,10

7. 19,10 – 19,55


Korisni linkovi

Forum




preskoči na navigaciju