preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

Besplatan Office s 1 TB prostora za pohranu svim učenicima, učiteljima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola!

Safety Net

Aplikacija ima kviz, igre, natjecateljsko bodovanje, materijale o internetu i društvenim mrežama, sigurnost, zaštita, korisni linkovi... sadržaji za roditelje i učenike! Podržano od Carneta.

 

Raspored sati

Raspored sati (PDF)

 

 

Gimnazija

1. razred 

razrednica: 


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

 

       

2

 

3

 

       

4

 

       

5

 

       

6

 

       

7

       

 

 


 

2. razred

   razrednik: Domagoj Pšeničnjak

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

PODUJE VOJKOVIĆ

ROKOV FRAS

FIAMENGO ĆAPIN

MARDEŠIĆ

IVIČEVIĆ

2

PODUJE

ROKOV FRAS

VJERONAUK/ETIKA

PODUJE VOJKOVIĆ

KOCEIĆ

3

KOCEIĆ

PODUJE VOJKOVIĆ

DEVIĆ

MEŠIN BUŽANČIĆ 

KOCEIĆ

4

DEVIĆ

IVIČEVIĆ

PODUJE VOJKOVIĆ

ROKI

ROKOV FRAS

5

KOCEIĆ

KOCEIĆ

PODUJE

ROKI

ROJE 

6

KOCEIĆ

FRANIČEVIĆ

VIDUČIĆ

IZBORNA NASTAVA*

FRANIČEVIĆ

7

SR

ROJE

VIDUČIĆ

IZBORNA NASTAVA*

 

       

* Mešin

* Krečak

* Ivičević

 

                                                          

 

 


3. razred 

razrednik: 


 

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

       

 

 

                                                                        

 


4. razred

razrednik: Ante Roje 

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

1

ROKOV FRAS

PODUJE VOJKOVIĆ

KOCEIĆ

PŠENIČNJAK

ROJE

2

ROKOV FRAS

ROJE

KOCEIĆ

MARDEŠIĆ

IVIČEVIĆ

3

PODUJE VOJKOVIĆ

IVIČEVIĆ

VJERONAUK

KOCEIĆ

PODUJE

4

KOCEIĆ

ROKI

FRANIČEVIĆ

MEŠIN

PODUJE VOJKOVIĆ

5

PŠENIČNJAK

ROKI

VIDUČIĆ

ROKOV FRAS

FRANIČEVIĆ

6

DEVIĆ

IZBORNA NASTAVA *

PODUJE

ROJE

PŠENIČNJAK

7

DEVIĆ

IZBORNA NASTAVA *

SR

VIDUČIĆ

 

          

* Poduje

* Ivičević

         

Četverogodišnje strukovne škole

1. hotelijersko-turistički tehničar

razrednica: Viki Ivičević


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

KOCEIĆ

ROJE

ROKOV FRAS

PODUJE VOJKOVIĆ

KOCEIĆ

2

KOCEIĆ

PODUJE VOJKOVIĆ

ROKOV FRAS

VRDOLJAK

PODUJE VOJKOVIĆ

3

IVIČEVIĆ

VRDOLJAK

JONČIĆ

PODUJE

ROKOV FRAS

4

ROKOV FRAS

KOCEIĆ

VJERONAUK/ETIKA

FRANIČEVIĆ

VRDOLJAK

5

PODUJE VOJKOVIĆ

FRANIČEVIĆ

MARIĆ

IVIČEVIĆ

JONČIĆ

6

PODUJE

JONČIĆ

ROKI

MARIĆ

ROJE

7

SR

JONČIĆ

ROKI

MARIĆ

 

 

 


1. turističko-hotelijerski komercijalist

razrednica: Viki Ivičević


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

MARIĆ

ROJE

DEVIĆ

PODUJE

MANENICA

2

MARIĆ

MANENICA

DEVIĆ

FRANIČEVIĆ

JONČIĆ

3

MANENICA

ROKOV FRAS

ROKOV FRAS

BJAŽEVIĆ

FRANIČEVIĆ

4

PODUJE

ROKOV FRAS

VJERONAUK

ROKOV FRAS

PODUJE

5

DEVIĆ

PODUJE

BJAŽEVIĆ

FRAS

KREČAK

6

JONČIĆ

KREČAK

ROKI

FRAS

ROJE

7

SR

FRANIČEVIĆ

ROKI

FRAS

 

 

 


2. turističko-hotelijerski komercijalist

razrednica: Ivana Roki

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

KREČAK

VRDOLJAK

MANENICA

FRANIČEVIĆ

MARIĆ

2

VRDOLJAK

FRANIČEVIĆ

VJERONAUK/ETIKA

PODUJE

MARIĆ

3

PODUJE

BJAŽEVIĆ

PODUJE VOJKOVIĆ

PODUJE VOJKOVIĆ

PODUJE VOJKOVIĆ

4

VETMA

MANENICA 

ROJE

VRDOLJAK

ROJE

5

VETMA

JONČIĆ

FRANIČEVIĆ

MARIĆ

MANENICA

6

VETMA

ROKI

ROJE

JONČIĆ

KREČAK

7

VETMA

ROKI

BJAŽEVIĆ

SR

 

 

 


3. turističko-hotelijerski komercijalist

razrednica:  Ivana Koceić


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

FIAMENGO ĆAPIN

VETMA

KREČAK

KOCEIĆ

PŠENIČNJAK

2

FIAMENGO ĆAPIN

VETMA

JONČIĆ

KOCEIĆ

ROJE

3

DEVIĆ

VETMA

FRANIČEVIĆ

ROJE

VRDOLJAK

4

VRDOLJAK

VETMA

DEVIĆ

MARIĆ

FRANIČEVIĆ

5

KREČAK

VRDOLJAK

VJERONAUK

JONČIĆ

ROKI

6

ROJE

KOCEIĆ

MARIĆ

PŠENIČNJAK

ROKI

7

JONČIĆ

SR

MARIĆ

JONČIĆ

 

 


4. turističko-hotelijerski komercijalist

razrednica: Vedrana Rokov Fras


Trogodišnje strukovne škole

1. kuhar

razrednica: Maja Karuza


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

FRAS

MANENICA

VJERONAUK

VRDOLJAK

VETMA

2

FRAS

VRDOLJAK

FIAMENGO ĆAPIN

MANENICA

VETMA

3

FRAS

ROJE

MANENICA

ROKI

(tehn.zan.-I)

VETMA

4

FRAS

MARIĆ

KREČAK

ROJE

VETMA

5

FRAS

KREČAK

VRDOLJAK

KREČAK

VETMA

6

FRAS

KARUZA

IVIČEVIĆ

(tzk)

KARUZA

VETMA

7

FRAS

KREČAK

(tzk)

SR

VETMA

 

 


 2. kuhar

razrednica: Zlatko Krečak


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

VRDOLAK

ROKI

(pig)

VJERONAUK

VETMA

FRAS

2

MANENICA

ROKI

(ug.posl.)

MANENICA

VETMA

FRAS

3

PŠENIČNJAK

MANENICA

SR

VETMA

FRAS

4

KREČAK

VRDOLJAK

VRDOLJAK

VETMA

FRAS

5

IVIČEVIĆ

IVIČEVIĆ

KARUZA

VETMA

FRAS 

6

IVIČEVIĆ

PŠENIČNJAK

(tzk)

 

VETMA

FRAS

7

MARIĆ

(-)

(tzk)

 

VETMA

FRAS

 

 


3. kuhar

razrednica: Jasna Franičević


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

MANENICA

FRAS

VJERONAUK

MANENICA

VRDOLJAK

2

BJEŽEVIĆ

FRAS

VETMA

ROJE

MANENICA

3

KREČAK

FRAS

VETMA

VRDOLJAK

ROKI

(tehn.zan.)

4

IVIČEVIĆ

FRAS

VETMA

BJAŽEVIĆ

ROKI

(vođ. i org.)

5

VRDOLJAK

FRAS

VETMA

(sr)

IVIČEVIĆ

(tzk)

6

SR

(-)

FRAS

VETMA

 

JONČIĆ

(tzk)

7

 

FRAS

VETMA

 

 

 

 

 

Škola za život

https://skolazazivot.hr/

U našoj školi eksperimentalni program  se provodi u 1. razredu HTT i 1. razredu THK.


E-škole


Tražilica



E-dnevnik


OBRASCI

Kalendar
« Siječanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


RASPORED ZVONA

jutarnja smjena

1. 08,00 – 08,45

2. 08,50 – 09,35

3. 09,40 – 10,25

veliki odmor 10,25 – 10,45

4. 10,45 – 11,30

5. 11,35 – 12,20

6. 12,25 – 13,10

7. 13,10 – 13,55

 

popodnevna smjena

1. 14,00 – 14,45

2. 14,50 – 15,35

3. 15,40 – 16,25

veliki odmor: 16,25 – 16,45

4. 16,45 – 17,30

5. 17,35 – 18,20

6. 18,25 – 19,10

7. 19,10 – 19,55


Korisni linkovi

Forum




preskoči na navigaciju