preskoči na sadržaj
Raspored sati
Gimnazija

1. razred 

razrednik:


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

       

2

     

3

       

4

       

5

       

6

       

7

       

 


 

2. razred

razrednik: Ante Roje


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Vodopija, S.

Marasović

Rokov Fras

Radišić

Mardešić

Franičević

Radišić

2

Radišić

Marasović

Radišić

Vjeronauk

Radišić

Vodopija, A.

3

Koceić

Roje

Poduje

Rokov Fras

Rokov Fras

4

Dević

Koceić

Dević

Koceić

Roje

5

Fiamengo Ćapin

Koceić

Vodopija, A.

Vodopija, S.

Poduje

6

Franičević

izborna nastava*

Roki

Ćapin

Marasović

Vodopija, S.

7

-

Franičević

izborna nastava*

Roki

SR

 Marasović

-

                                                          * Poduje

                                                             Vodopija A.

* popodnevna smjena

 


3. razred 

razrednica: Josipa Poduje


 

 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Koceić

Radišić

Fiamengo Ćapin

Koceić

Rokov Fras

2

Koceić

Rokov Fras

Vodopija, S.

Mardešić

Poduje

3

Dević

Franičević

Dević

Franičević

Koceić

4

Poduje

Roje

Vjeronauk/Etika

Vodopija A.

Poduje

5

Radišić

Vodopija A.

Rokov Fras

Ćapin

Živković

6

Vodopija, S.

Živković

Izborna nast.*

Roki

SR

7

Roje

Živković

Izborna nast.*

Roki

 

                                                                        * Ćapin

                                                                           Roje

                                                                           Vodopija, A.

 


4. razred

razrednca: Alma Vodopija


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

1

Rokov Fras

Franičević

Koceić

Rokov Fras

Koceić

2

Vodopija S.

Roje

Koceić

Koceić

Rokov Fras

3

Radišić

Vodopija, A.

Živković

Mardešić

Franičević

4

Vodopija A

Radišić

Roje

Vodopija, S.

Radišić

5

Poduje

Vodopija, S.

Vjeronauk/Etika

Poduje

Roje

6

izborna nastava*

Roki

Dević

Vodopija, A.

Živković

7

izborna nastava*

Roki

Dević

Ćapin

 

               

                                * Poduje

                                  Fiamengo Ćapin

                                  Vodopija, A.


Četverogodišnje strukovne škole

3. ekonomist

razrednica: Ivana Vrdoljak


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Dević

Mihaljević

Vodopija, S.

Vrdoljak

Manenica

2

Dević

Jončić

Mihaljević

Manenica

Vrdoljak

3

Vodopija S.

Vrdoljak

Radišić

Radišić

Jončić

4

Manenica

Roki

Vjeronauk/Etika

Jončić

Vodopija, S.

5

Manenica

Roki

Dević

Jončić

Vodopija, S.

6

Mihaljević

Manenica

Mihaljević

Vodopija, S.

Jončić

7

Mihaljević

 

SR

Vodopija, S.

 

 

 


1. turističko-hotelijerski komercijalist

razrednica: Ivana Koceić


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Krečak

Krečak

Mihaljević

Franičević

Vodopija A

2

Vrdoljak

Franičević

Jončić

Roje

Koceić

3

Rokov Fras

Mihaljević

Vjeronauk

Koceić

Roje

4

Roki

Vodopija, A.

Poduje

Poduje

Franičević

5

Roki

Vrdoljak

Vetma

Vrdoljak

Jončić

6

Marić

Koceić

Vetma

Krečak

Krečak

7

Marić

SR

Vetma

Krečak

PN

 

 


2. turističko-hotelijerski komercijalist

razrednica: Darka Marić


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Vrdoljak

Jončić

Krečak

Roje

Poduje

2

Manenica

Mihaljević

Vjeronauk

Franičević

Franičević

3

Poduje

Radišić

Mihalejvić

Manenica

Radišić

4

Radišić

Manenica 

Roki

Fras, M.

Vrdoljak

5

Franičević

Marić

Roki

Fras, M.

Franičević

6

Krečak

Marić

Vrdoljak

Fras, M.

Roje

7

Jončić

Marić

SR

Fras, M.

 PN

 

 


4. turističko-hotelijerski tehničar

razrednik: Ivana Roki


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Marić

Vrdoljak

Manenica

Radišić

Jončić

2

Marić

Vrdoljak

Radišić

Vrdoljak

Jončić

3

Manenica

Jončić

Vodopija S.

Roki

Vodopija S.

4

Vodopija, S.

Mihaljević

Mihaljević

Roki

Jončić

5

Fras, M.

Manenica

Vjeronauk/Etika

Roki

Marić

6

Fras, M.

Vodopija S.

Franičević

Jončić

Franičević

7

Fras, M.

Vodopija S.

Fras, M.

Jončić

PN

 


 

Trogodišnje strukovne škole

1. kuhar

razrednica: Jasna Franičević


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Fiamengo Ćapin

Vetma

Vjeronauk

Krečak

Vetma

2

Rokov Fras

Vetma

Manenica

Rokov Fras

Vetma

3

Roki

Vetma

Manenica

Krečak

Vetma

4

Krečak

Vetma

Vodopija, A.

Manenica

Vetma

5

Vodopija, A.

Vetma

Roje

Vodopija, A.

Vetma

6

Roje

Vetma

Krečak

Vrdoljak

Vetma

7

Vrdoljak

Vetma

SR

Marić

Vetma

 

 


 2. kuhar

razrednica: Maja Karuza


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Manenica

Fras, M.

Vjeronauk

Manenica

Fras, M.

2

Krečak

Fras, M.

Krečak

Krečak

Fras, M.

3

Vodopija, A.

Fras, M.

Vodopija, A.

Jončić

Fras, M.

4

Rokov Fras

Fras, M.

Manenica

Rokov Fras

Fras, M.

5

Jončić

Fras, M.

Vrdoljak

Marić

Fras, M. 

6

Roki

Fras, M.

Karuza

Marić

Fras, M.

7

Roki 

Fras, M.

 SR

Vrdoljak

Fras, M.

 

 


3. kuhar

razrednica: Vedrana Rokov Fras


 

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

1

Vetma 

Roje

Vjeronauk

Vetma

Roje

2

Vetma

Krečak

Živković

Vetma

Manenica

3

Vetma

Rokov Fras

Jončić

Vetma

Poduje

4

Vetma

Jončić

Krečak

Vetma

Živković

5

Vetma

Poduje

Manenica

Vetma

Vrdoljak

6

Vetma

Vrdoljak

Rokov Fras

Vetma

Roki

7

 Vetma

Manenica

SR

Vetma

 Roki

 

 

 

Tražilica



Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


RASPORED ZVONA

jutarnja smjena

1. 08,00 – 08,45

2. 08,50 – 09,35

3. 09,40 – 10,25

veliki odmor 10,25 – 10,45

4. 10,45 – 11,30

5. 11,35 – 12,20

6. 12,25 – 13,10

7. 13,10 – 13,55

 

popodnevna smjena

1. 14,00 – 14,45

2. 14,50 – 15,35

3. 15,40 – 16,25

veliki odmor: 16,25 – 16,45

4. 16,45 – 17,30

5. 17,35 – 18,20

6. 18,25 – 19,10

7. 19,10 – 19,55


OBRASCI

Korisni linkovi

Forum




preskoči na navigaciju